DONI TË KOMBINONI MASKËN ME VESHJEN? Këto janë disa nga dizanjet e veçanta që ju duhen – AlpeGossip
DONI TË KOMBINONI MASKËN ME VESHJEN? Këto janë disa nga dizanjet e veçanta që ju duhen

DONI TË KOMBINONI MASKËN ME VESHJEN? Këto janë disa nga dizanjet e veçanta që ju duhen

Për të apasionuarit e modës dhe trendet e fundit, duhet të shtoni në listë edhe maskën se tashmë ky është normaliteti ynë i ri. Në dyqan apo brenda një qendre të mbyllur, të duhet të vendosësh maskë për tu mbrojtur nga koronavirusi. Nëse nuk preferon ato kirurgjikalet që duken pak të frikshme, më poshtë do të gjeni 18 lloje maskash të cilat përshtaten me veshjen. Modele të tilla mund ti blini online, por fundja pse të mos i shikosh, të zgjedhësh dhe të vendosësh ti qepësh vetë?

Shihni si më poshtë: