NIS NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja si u veshën dy prezantueset e “Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
NIS NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja si u veshën dy prezantueset e “Kënga Magjike” (FOTO)

NIS NATA E DYTË GJYSMËFINALE/ Ja si u veshën dy prezantueset e “Kënga Magjike” (FOTO)

Ditën e sotme  është nata e dytë gjysëm finale e “Kënga Magjike”.Ardit Gjebrea zgjodhi që edhe natën e sotme ta fillonte me supriza por sigurisht që vëmendjen e madhe e kanë dhe dy femrat të cilat prezatojn krah tij.

Balerina Klaudia Pepa  u shfaq mbrëmjen e sotme shumë elegante, e veshur me një fustan ngjyrë gold, plot xixa dhe gurë të shndërritshëm, ndërsa flokët i kishte kapur bisht.

Ndërsa Bora Zemani është  veshur me një fustan vishnje  shumë elegante, ku binin në pah teminat. Moderatorja kishte zgjedhur një make up shumë të thjeshtë, ndërsa flokët i mbante të lëshuara.