VETËM DY DITË PARA DASMËS/ Elita Rudi publikon foto me fustanin e nusërisë - AlpeGossip
VETËM DY DITË PARA DASMËS/ Elita Rudi publikon foto me fustanin e nusërisë

VETËM DY DITË PARA DASMËS/ Elita Rudi publikon foto me fustanin e nusërisë

Moderatorja Elita Rudi do të kurorëzoj dashurin e sja me reperin e njohur Gjiko.

Ajo ka publikuar disa nga detaje nga dasma si paja,këpucët si dhe ftesat e veçanta.

Elita sot na ka suprizuar duke publikuar foton e fustanit të nusëris. Me xixa dhe bisht mbrapa ne u mahnitëm nga bukuria e tij.

View this post on Instagram

3

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

4

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on

View this post on Instagram

5

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on