Dafina Zeqiri i ka bërë 11 vite në skenë/ Këngëtarja na paralajmëron për…(FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri i ka bërë 11 vite në skenë/ Këngëtarja na paralajmëron për…(FOTO)

Dafina Zeqiri i ka bërë 11 vite në skenë/ Këngëtarja na paralajmëron për…(FOTO)

Ajo është padyshim një prej këngëtareve dhe performueseve më të mira shqiptare, dhe padyshim mund të themi s ejemi rritur me hitet e Dafina Zeqirit.

Këngëtarja është ende shumë e re dhe na duket si dje hera e parë kur e kemi parë në skenën shqiptare, porn ë fakt kanë kaluar plot 11 vite që nga fillimii karrierës së saj.

Ajo ka venodsur të ndajë pikërisht këtë suskes të sajin në Insatgram me ndjekësit e saj.

“11 vite në këtë biznes dhe duket si fillimi. Vetëm sapo kemi filluar,” ka shkruar ajo duke na treguar qartë se do të vijë me projekte mjaft të fuqishme muzikore.

Epo na mbetet vetëm të presim, sepse si gjithmonë Dafina nuk di të zhgënjejë.