E PYESIN PËR DONALDIN/ Bora habit me përgjigjen dhe publikon foton: Me gjysmën time – AlpeGossip
E PYESIN PËR DONALDIN/ Bora habit me përgjigjen dhe publikon foton: Me gjysmën time

E PYESIN PËR DONALDIN/ Bora habit me përgjigjen dhe publikon foton: Me gjysmën time

Do apo nuk do, Bora Zemani përgjatë gjithë kësaj periudhë vazhdimisht pyetet nga fansat për Donald Veshajn dhe se a do të mund të ketë një kthim më të.

Edhe pse ajo e di shumë mirë interesin e fansave, zgjedh që të mos flasë më për ketë temë. E si për të “eklipsuar” pyetjet për    Donaldin, Bora së fundmi ka postuar një foto me miken e saj të zemrës, Semi Jaupajn.

“Me gjysmën time”, shkruan Bora me humor, pasi në këtë foto Semi shfaqet gjysmë.