Lori Hoxha ndodhet me pushime, po të dashurin ku e ka lënë? – AlpeGossip
Lori Hoxha ndodhet me pushime, po të dashurin ku e ka lënë?

Lori Hoxha ndodhet me pushime, po të dashurin ku e ka lënë?

Lori Hoxha, vajza e ish themeluesit të Top Media-s, Dritan Hoxha nuk ngutet aspak të tregojë luksin që po jeton në ishujt Maldive, ku dhe po kalon pushimet nën praninë e familjes së motrës së saj.

Po ajo që bie në sy është mungesa e të dashurit të saj, Visit. Nuk dihet pse gjurmë të tij nuk ka në anjë prej postimeve të saj.

Kujtojmë se Visi shumë rrallë është prezent në postimet publike të trashëgimtares së Top Medias.