AULONËS I NDODH E PAPRITURA/ I hyn gjatë natës në makinë një… (VIDEO) – AlpeGossip
AULONËS I NDODH E PAPRITURA/ I hyn gjatë natës në makinë një… (VIDEO)

AULONËS I NDODH E PAPRITURA/ I hyn gjatë natës në makinë një… (VIDEO)

Shpesh na ndodh që të zgjohemi në mëngjes e të vihemi përballë të papriturave në lidhje me gjëra të ndryshme por nuk ndodh shpesh që të gjejmë një mace në makinë.

Kjo i ka ndodhur moderatores së njohur Aulona Mustës e cila është çuditur kur ësht nisur drejt makinës për të shkuar në punë e brenda saj ka gjetur një mace.

“Është gjëja më e çuditshme që mund të ekzistojë”, shkruan Aulona pranë video së postuar në Instagram.

“Xhamat ishin mbyllur gjatë natës”, vazhdon më tej dhe hyrja e maces në makinë mbetet enigmë…