Modelja lë burrin në shtëpi/ Pushime në jaht me kolegun (FOTO) – AlpeGossip
Modelja lë burrin në shtëpi/  Pushime në jaht me kolegun (FOTO)

Modelja lë burrin në shtëpi/ Pushime në jaht me kolegun (FOTO)

Ajo është duke shijuar një nga verat më të bukura në jetën e saj. Këtë, bukuroshja Emily Ratajkowski e ka vërtetuar edhe njëherë teksa është fotografuar duke festuar me disa miq në një jaht luksoz në Sardenjë.

Modelja 27 vjeçare, duket se e ka harruar për pak momente Sebastian Bear-McClard, me të cilin lidhi kurorë në shkurt të këtij viti, pasi është parë tepër e lumtur në shoqërinë e kolegut dhe mikut të saj Jordan Barrett. Emily u sigurua që gjithashtu të “ngrinte” temperaturat ndërkohë që ka ekspozuar trupin mahnitës e veshur me bikini me pika.