AMI DHE ERMALI FESTOJNË 6 MUAJT E VAJZËS/ Për ne kanë një foto të ëmbël! – AlpeGossip
AMI DHE ERMALI FESTOJNË 6 MUAJT E VAJZËS/ Për ne kanë një foto të ëmbël!

AMI DHE ERMALI FESTOJNË 6 MUAJT E VAJZËS/ Për ne kanë një foto të ëmbël!

Sia tashmë është 6 muajshe dhe prindërit e famshëm të saj, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska nuk mund të mos e ndanin me të gjithë gëzimin e kësaj dite të vecantë.

Ashtu sic ndodh rëndom tani, të dy kanë preferuar të mos e bëjnë publike foton e vogëlushes, duke treguar në Instastory vetëm tortën me të cilën u festua ky moment i vecantë.

Çifti ka dhe një djalë më të rritur, të quajtur Joel.

Sia megjithatë ka rrëmbyer vëmendjen për momentin si më e vogla. Emri I saj , nga sa pat shpjeguar Ermali pasi vajza erdhi në jetë, është biblik dhe ka disa kuptime, por kryesori është “ fitore“.