“Do të mbetesh përherë e vogla..”/ Jonida Maliqi me urim të veçantë për ditëlindjen e Elvana Gjatës (FOTO) – AlpeGossip
“Do të mbetesh përherë e vogla..”/ Jonida Maliqi me urim të veçantë për ditëlindjen e Elvana Gjatës (FOTO)

“Do të mbetesh përherë e vogla..”/ Jonida Maliqi me urim të veçantë për ditëlindjen e Elvana Gjatës (FOTO)

Elvana Gjata të shtunën që kaloi erdhi në Tiranë nga Amerika për ta festuar ditëlindjen në mes miqsh e mysafirëve të zgjedhur. Ajo gjithashtu performoi edhe një pjesë të knëgëve nga albumi i saj që pritet të dal shumë shpejtë.

Një nga mysafirët në këtë festë ishte edhe këngëtarja Jonida Maliqi, e cila sot ka postuar një fotografi ku shfaqet me Elvanën, ndërsa e uron miken e saj për ditëlindje.

Ky është urimi i Jonidës:

Per mua do te mbetesh perhere e vogla e embla e talentuara qe fale mbeshtetjes se familjes tende te mrekullueshme dhe pasionit te madh e punes se devotshme ke arritur majat e karrieres si artiste e mirefillte.
Suksese zemer!