“SURPRIZË”/ Gjiko e Butrinti bëhen bashkë për “Bakllava” (VIDEO) – AlpeGossip
“SURPRIZË”/ Gjiko e Butrinti bëhen bashkë për “Bakllava” (VIDEO)

“SURPRIZË”/ Gjiko e Butrinti bëhen bashkë për “Bakllava” (VIDEO)

Sapo është zbuluar se Gjiko dhe Butrint Imeri janë bërë bashkë për një këngë të re e cila quhet “Bakllava”.

Të dy artistët kanë postuar të njëjtën video në Instagram me anë të cilës zbuluan pak nga kënga e re e cila publikohet shumë shpejt.

Gjiko dhe Butrinti shihen në studion Redbox Entertainmet, ku gjithçka është realizuar aty.

Asnjëri nuk e ka bërë të ditur datën e publikimit, megjithatë pritet që ky bashkëpunim të dalë brenda këtij muaji.