VIHET NË PRANGA OFICERI “DON ZHUAN”/ Arrestonte prostituta dhe i lironte pasi bënte seks në rajon (FOTO) – AlpeGossip
VIHET NË PRANGA OFICERI “DON ZHUAN”/ Arrestonte prostituta dhe i lironte pasi bënte seks në rajon (FOTO)

VIHET NË PRANGA OFICERI “DON ZHUAN”/ Arrestonte prostituta dhe i lironte pasi bënte seks në rajon (FOTO)

Skandal i madh në Amerikë në rajonin e qytetit e Virginia atje ku një policë u arrestua pasi u kap ‘mat’ në kamera duke berë seks me një prostitutë në dhomën e rajonit.

Sipas Virginia Topics, polici arrestonte femra që punonin si prostituta dhe pastaj i kërkonte seks që t’i lironte. Nga kamerat e sigurisë u publikuan fotografitë e policit me të paktën 3 femra ndërsa ai akuzohet deri tani për përdhunimin e 8 femrave.

Fotografitë e policit kanë bërë xhiron e mediave në botë dhe shumë kanë reaguar ashpër kundër policëve amerikanë.

Tani polici pritet që të burgoset me 7-10 vite burg.

59553173_262454634555793_8865079233592950784_n.jpg59285641_2422824954614013_1645289958350520320_n.jpg