NËNË PËR HERË TË PARË/ Motra e Encës i “çmend” të gjithë me foton e fundit: Nuk i ka lënë gjë të atit.. – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Motra e Encës i “çmend” të gjithë me foton e fundit: Nuk i ka lënë gjë të atit..

NËNË PËR HERË TË PARË/ Motra e Encës i “çmend” të gjithë me foton e fundit: Nuk i ka lënë gjë të atit..

Motra e këngëtares shqiptare ka publikuar një foto me një kukull ngjyrë të zezë. Me humor Uindi Haxhia shkruan se ‘bebja’ nuk i ka lënë gjë mangut të atit , dhe e ka fjalën për reperin 50 Cent.
Uindi Haxhia

Motra e këngëtares shqiptare Enca Haxhia bëhet shumë shpesh pjesë e mediave rozë për shkak të fotove provokuese që ajo poston. Uindi është e njohur për pamjen e saj ekstravagante, madje shumë prej ndjekësve e krahasojnë me pornostaret që kanë një trup të mbushur.

E vogla Haxhia ka postuar surprizën e radhës në rrjetet sociale! Ajo ka publikuar një foto me një kukull bebe, ngjyrë të zezë. “Nuk i ka lënë gjë të atit,”- shkruan Uindi krahas fotos ku ka etiketuar reperin e njohur 50 Cent. Sikur që e gjitha ka qenë një shaka, por mbase dëshira e motrës së Encës për të pasur një fëmijë me reperin nuk është e tillë!