I DASHURI FESTOI DITËLINDJEN/ Dua Lipa i bën urimin më të ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
I DASHURI FESTOI DITËLINDJEN/ Dua Lipa i bën urimin më të ëmbël (FOTO)

I DASHURI FESTOI DITËLINDJEN/ Dua Lipa i bën urimin më të ëmbël (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e ka treguar gjithmonë hapur lidhjen e saj me shefin e kuzhinës Isaac Carew. Çifti vazhdimisht publikon foto dhe dedikime të ndryshme për njëri-tjetrin duke treguar hapur se janë shumë të dashuruar.

Dita e sotme është shumë e veçantë për Duan pasi i dashuri i saj feston ditëlindje. Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku Isaac shihet në një moshë shumë të vogël dhe pranë saj ka bërë një urim special për të.

‘33, urime ditëlindjen djali i ëndrrave’, ka shkruar Dua pranë fotos e cila është komentuar gjatë nga fansat të cilët nuk kanë ngurruar ta urojnë Isaac.