DITËLINDJET E KORRIKUT/ Dy vajza të showbizzit shqiptar festojnë sot. Ja sa vjeç mbushin dhe e përbashkta e tyre (FOTOT) – AlpeGossip
DITËLINDJET E KORRIKUT/ Dy vajza të showbizzit shqiptar festojnë sot. Ja sa vjeç mbushin dhe e përbashkta e tyre (FOTOT)

DITËLINDJET E KORRIKUT/ Dy vajza të showbizzit shqiptar festojnë sot. Ja sa vjeç mbushin dhe e përbashkta e tyre (FOTOT)

Edhe sot më 4 korrik dy vajza të show-bizzit shqiptar festojnë ditëlindjen. Era Istrefi dhe Rudina Dembacaj kan edhe diçka tjetër të përbashkët përveç datës së ditëlindjes, ato janë gaforre.

Por cilat janë karakteristikat e gaforres që përshkruajnë dy vajzat shumë të dashura të show-bizzit.

Gaforrja femër, shpesh here percaktohet si krenare. Ajo eshte bije e Henes ndaj humori i saj ndryshon, por eshte e forte, nene e mrekullueshme.Ajo eshte shume idealiste dhe shume enderrimtare si pak te tjera, bota e saj e brendshme eshte pre e fantazise, ndersa ajo e jashtmja perkundrazi shpesh e tmerron. Eshte nje krijese shume e embel por jashtezakonisht kokeforte.

Era Istrefi sot mbush 26-vjeç, urimet për këngëtaren kanë qenë të shumta dhe nuk kanë përfunduar akoma. Era Istrefi e ka pritur ditëlindjen e saj në orën 0:00 me një festë të vogël me shampanjë, ku në storyn e sajn në instagram shkrua:  Shumë urime për mua.

Rudina Dembacaj feston ditëlindjen sot, ajo mbush plot 33-vjeç. Rudina ka postuar një foto me të jatin i cili ndodhet në spital, ajo e quan një nga ditëlindjet e trishta dhe se do e festojë në spital.

Në postin e saj moderatorja dhe aktorja e njohur shkruan: Ditelindja ime sot,do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!❤️

Rudina Dembacaj ka marrë dhe një tufë me trëndafila të kuq për ditëlindje por  nuk e ka bërë publike se nga kush janë dhuruar. Mbase janë dhuratë nga Mark Froku, por jemi dhe në pritje për urimin e tij për Rudinën.

No description available.

Alpe.Gossip.al