PASOJAT E SHTATËZANISË! Mos ndoshta Sara Hoxha i ra pak nga Kina për të konfirmuar pritjen e ëmbël?! (FOTO) – AlpeGossip
PASOJAT E SHTATËZANISË! Mos ndoshta Sara Hoxha i ra pak nga Kina për të konfirmuar pritjen e ëmbël?! (FOTO)

PASOJAT E SHTATËZANISË! Mos ndoshta Sara Hoxha i ra pak nga Kina për të konfirmuar pritjen e ëmbël?! (FOTO)

Sara Hoxha është përfolur për një shtatzëni të mundshme edhe pse as ajo dhe as partneri i saj Ledri Vula nuk e kanë pohuar zyrtarisht.

Pak ditë më parë u bë e ditur se bukuroshja është në muajt e parë të pritjes së ëmbël të një vajze. E ndërsa të gjithë presim që Sara të publikojë një foto të barkut të rrumbullaksour, fashionista duket se do të na lodhë pak me pritjen.

Dje ajo tregoi atë që mund të quhet pasoja e parë e të qenit shtatzënë, duke i rënë anash e anash për të treguar padurimin për të ngrënë drekën.

E ulur në një restorant, Sara shkruante:

“’Ku është ushqimi’, është gjëja e vetme që po mendoja! #hangry”

Kaq mjaftoi që fansat e saj të shpërthejnë në komente për të pyetur për bebushin, dhe gjininë e tij.

Disa nisën me kritika edhe për gramatikën, duke i thënë Sarës se fjala “hangry” në fakt shkruhet “hungry”.

Ndaj asaj iu desh të sqaronte edhe kontekstin në të cilin e përdori:

“Hangry”, pra, do të thotë i irrituar nga uria e tepërt! Epo tani e kuptojmë arsyen!