ME REÇIPETA DHE PANTALLONA ZBËRTHYER/ Luana “djeg” rrjetin me pozat sensuale – AlpeGossip
ME REÇIPETA DHE PANTALLONA ZBËRTHYER/ Luana “djeg” rrjetin me pozat sensuale

ME REÇIPETA DHE PANTALLONA ZBËRTHYER/ Luana “djeg” rrjetin me pozat sensuale

Luana Vjollca është fokusuar së fundmi më shumë tek projektet muzikore, duke sjellë videoklipe të njëpasnjëshme. Përveçse e zënë me punë, ajo e gjen gjithmonë kohën për të realizuar dhe sete fotografike.

Në setin e saj më të të ri shfaqet e veshur me jeshile, me pantallona të gjata të zbërthyera, reçipeta dhe xhaketë. Fotot janë pëlqyer shumë dhe ky look i Luanës nuk ka mbetur pa u komentuar.

Moderatorja ka njoftuar se së shpejti do të publikojë një këngë të re që pritet të vijë në bashkëpunim.

View this post on Instagram

Lioness L

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

🐍🐍

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on