Elvana Gjata poston foto në Insta, Ermal Mamaqi nuk mund të rrij, lë batutën e rradhës (FOTO) – AlpeGossip
Elvana Gjata poston foto në Insta, Ermal Mamaqi nuk mund të rrij, lë batutën e rradhës (FOTO)

Elvana Gjata poston foto në Insta, Ermal Mamaqi nuk mund të rrij, lë batutën e rradhës (FOTO)

Miqësinë e tyre prej vitesh e kanë shfaqur kudo në publik me një konsideratë të ngrohtë sikur janë motër e vëlla.

Dhe gallatat mes tyre nuk kanë të sosur të paktën Ermali si gjithmonë nuk mund të qendrojë pa e bërë diçka të tillë.

Ndërkohë që Elvana ka postuar një foto ku shfaqet me një veshje tejet elegante në Instagram, Ermal e ka ngacmuar përsëri duke komentuar me një batutë që do t’ju shkrijë së qeshuri.

“Shpirt i hallës”, ka komentuar Ermal Mamaqi në foton e Elvanës duke e shoqëruar komentin me emoji të buzëqeshur.