KEJVINA KTHELLA FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uruan mikeshat e saj, Tayna dhe Françeska Jaçe (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA KTHELLA FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uruan mikeshat e saj, Tayna dhe Françeska Jaçe (FOTO)

KEJVINA KTHELLA FESTON SOT DITËLINDJEN/ Ja si e uruan mikeshat e saj, Tayna dhe Françeska Jaçe (FOTO)

Kejvina Kthella ditën e sotme feston ditëlindjen dhe ajo ka vendosur që urimet që ka marrë nga personat më të afërt, t’i postojë në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo vëmendjen na e kanë tërhequr dy mikeshat e bukuroshes, Tayna dhe Françeska Jaçe të cilat e kanë uruar mjaft përzemërsisht Kejvinën në këtë ditë të shënuar.

“Gëzuar ditëlindjen vogëlushe, të dua!”- ka mbishkruar Tayna në një foto që ka postuar në Instagram ku shfaqen dy miket pranë njëra-tjetrës.

Ndërsa nga ana tjetër, Françeska i ka bërë një urim pakëz më të gjatë: “Gëzuar ditëlindjen shoqja ime e ngushtë në kohë të mira dhe të këqija. Të dua!”

Nuk na mbetet gjë tjetër, veçse të themi: Urime Kejvina…