NËSE ISHIT MËSUAR TA SHIHNIT BRUNE/ Morena Taraku bën ndryshimin drastik dhe do t’ju habisË (FOTO) – AlpeGossip
NËSE ISHIT MËSUAR TA SHIHNIT BRUNE/ Morena Taraku bën ndryshimin drastik dhe do t’ju habisË (FOTO)

NËSE ISHIT MËSUAR TA SHIHNIT BRUNE/ Morena Taraku bën ndryshimin drastik dhe do t’ju habisË (FOTO)

Morena Taraku është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar dhe kjo për shkak të jetës së kushtueshme që ajo ka treguar se bën. Bukuroshja publikon herë pas here foto të ndryshme nga blerjet e saj të markave më të njohura në vendin ku po jeton aktualisht, Turqi.

Pak më parë ajo ka ndarë me të gjithë një video, ku dallohet se tashmë flokët në ngjyrë të zezë i ka zëvendësuar me ata neon. Nuk dihet nëse Taraku ka guxuar deri në lyerjen e tyre apo ka vendosur paruke, por këtë pritet të na i zbulojë vetë ajo në ditët në vazhdim.

Kujtojmë se ngjyrat neon janë konsideruar si trendi i këtij vit dhe siç duket Morena nuk ka mundur t’i shpëtojë atij.