“KAM GJITHË JETËN QË MBAJ NJË SEKRET”/ Rezarta Shkurta bën deklaratën e papritur: Emri im i vërtetë është… – AlpeGossip
“KAM GJITHË JETËN QË MBAJ NJË SEKRET”/ Rezarta Shkurta bën deklaratën e papritur: Emri im i vërtetë është…

“KAM GJITHË JETËN QË MBAJ NJË SEKRET”/ Rezarta Shkurta bën deklaratën e papritur: Emri im i vërtetë është…

Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka bërë një deklaratë të papritur për emrin e saj. “Kam gjithë jetën që mbaj një sekret dhe më në fund e ndjej se ka ardhur momenti ta ndaj me ju. Unë nuk quhen Rezarta, emri im i vërtetë është Natasha from Russia”, është shprehur ajo.

'Kam gjithë jetën që mbaj një sekret', Rezarta

Shumica e ndjekësve e kanë besuar, mirëpo më vonë Rezarta ka sqaruar se ishte një shaka e bazuar në lajmet e fundit për spiunët rus në Shqipëri.

'Kam gjithë jetën që mbaj një sekret', Rezarta

“Pjesa më qesharake është që shumica e ka besuar! Qetësohuni njerëz, nuk quhem vërtetë Natasha! Ishte një shaka frymëzuar nga lajmet e sotme për spiunët rusë në Shqipëri”, ka shkruar ajo.

'Kam gjithë jetën që mbaj një sekret', Rezarta

'Kam gjithë jetën që mbaj një sekret', Rezarta

'Kam gjithë jetën që mbaj një sekret', Rezarta