Deri tani kishim parë vetëm të voglën, por ja VAJZA E MADHE e Fjolla Morinës nga martesa e parë (FOTO) – AlpeGossip
Deri tani kishim parë vetëm të voglën, por ja VAJZA E MADHE e Fjolla Morinës nga martesa e parë (FOTO)

Deri tani kishim parë vetëm të voglën, por ja VAJZA E MADHE e Fjolla Morinës nga martesa e parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina komentohet shpesh në media për pamjen e saj tërheqëse dhe linjat perfekte. Megjithëse është nënë e dy fëmijëve, ajo shfaqet gjithmonë tepër në formë dhe duket një mama mjaft seksi.

Këngëtarja publikon shpesh në profilin e saj në Instagram foto ose video me vajzën e saj të vogël, Alayah. Mirëpo ditën e sotme, si rrallëherë ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj të madhe, Ledianës, të cilën e ka nga martesa e saj e parë.

Lediana nuk shfaqet shpesh në profilin e nënës së saj, pasi ajo jeton me të atin, mirëpo nënë e bijë janë takuar dhe kanë vendosur të postojnë njëra-tjetrën në profilet e tyre në Instagram.