“U ÇMEND SHOFERJA”/ Luana ndan këto momente nga xhiroja me motorr krah Marinës (FOTO) – AlpeGossip
“U ÇMEND SHOFERJA”/ Luana ndan këto momente nga xhiroja me motorr krah Marinës (FOTO)

“U ÇMEND SHOFERJA”/ Luana ndan këto momente nga xhiroja me motorr krah Marinës (FOTO)

Prej kohësh, Marina Vjollca ka treguar se ka një pasion shumë të madh për motorrin. Ndonëse partneri i saj, ia ka ndaluar të drejtojë një të tillë duket se Marina nuk ka hequr dorë prej saj.

Ka qenë Luana ajo e cila ka ndarë disa momente me Marinën në motor duke qeshur dhe duke shijuar xhiron me të.

“U çmend shoferja”, ka shkruar Luana krah videove ku shfaqet së bashku me Marinën.

Me siguri vajzat kanë marrë shumë adrenalinë nga kjo xhiro dhe këtë e kanë treguar dhe pamjet e publikuara./revistawho.com