ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Elita Rudi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e konfirmuan vetëm pak kohë më parë, gjatë një feste të organizuar mes familjarëve dhe miqve.

Në fillimet e shtatzënisë, Elita e mbante të fshehtë lajmin e ëmbël. Ajo mundohej ta mbulonte barkun e rrumbullakosur dhe së fundmi ka publikuar një foto nga kjo periudhë.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit një foto gjatë pushimeve, ku shihet e veshur me rrobabanjo. Ajo ishte në fillimet e pritjes së ëmbël dhe barku sa kishte filluar t’i dukej. “Menojsha se mu ka fry shumë barku!”, ka shkruar ajo krahas fotos.