TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Enca provokon keq ndjekësit: Edhe burri jot e di se… (FOTO) – AlpeGossip
TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Enca provokon keq ndjekësit: Edhe burri jot e di se… (FOTO)

TË PASMET NË PLAN TË PARË/ Enca provokon keq ndjekësit: Edhe burri jot e di se… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Këngëtarja nuk harron të provokojë me fotot sensuale që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku duket si një ‘bombë’ e vërtetë.

E veshur me një bikini të zi, shihet gjoksi dhe të pasmet. Me këtë foto Enca i ka lënë shumë pak vend imagjinatës, duke provokuar keq ndjekësit.

“Edhe burri jot e di që Enca e bën më mirë”, shkruan këngëtarja krahas postimit të saj.

Ndërkaq komentet dhe reagimet e shumta nuk munguan krahas kësaj fotoje provokuese.

 

Screenshot_21.png

Screenshot_20.png