“I BUKUR POR PA TRU”/ Ish-konkurrentja e “Big Brother” komenton Granitin: Nuk do doja një mashkull që… – AlpeGossip
“I BUKUR POR PA TRU”/ Ish-konkurrentja e “Big Brother” komenton Granitin: Nuk do doja një mashkull që…

“I BUKUR POR PA TRU”/ Ish-konkurrentja e “Big Brother” komenton Granitin: Nuk do doja një mashkull që…

Ish-konkurrentja finaliste e ‘Big Brother 9’, Fjorentina Halili, ka qenë së fundmi  e ftuar në emisionin radiofonik “Live From Tirana”, në Top Albania Radio.

Gjatë kësaj interviste ajo komentoi banorin VIP të fundit që ka dlaë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Granit Cana. Ky i fundit u u mor në telefon nga gazetarët, por nuk e hapi dhe Fjorentina tha:

“Mos e lër seen, se nga kjo TopRadio dhe nga ky edicion u bëre kaq VIP sa je”.

“I bukur, pa tru në kokë”, ish-konkurrentja e “Big

Më pas ajo tregoi se si e ka parë Grantitin: “Në fillim kur ka hyrë kam thënë se është një djalë shumë king. Po të isha atje se di çfarë mund të bëja.(qesh) Por sjellja e tij më ka lënë për të dëshiruar. Unë nuk do të doja kurrë një mashkull që bindet nga një femër, okej unë vërtet dua që të jem dominuese por edhe pak kështu të bëj kot që pastaj të më thonë që shiko se burri këtu jam unë.Granit je shumë i bukur por me pak tru në kokë. Graniti të mundohet që të mos humbasë atë që ka në krahë dhe familjen se njerëzit që njohu aty i ka sot e nesër si ka më.Nëse nuk do të ishte Fifi fare do kishte flirtuar me të gjitha aty dhe do të vazhdonte që të ishte akoma në shtëpi, të paktën kështu mendoj unë. Me Fifin ishte bingo”.