ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Elgiti dhe Klea në prapaskenat e një seti fotografik duke u puthur – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Elgiti dhe Klea në prapaskenat e një seti fotografik duke u puthur

ÇFARË PO NDODH ME ÇIFTIN? Elgiti dhe Klea në prapaskenat e një seti fotografik duke u puthur

Klea Huta dhe Elgit Doda janë çifti më “hot” i showbiz-it dhe nuk ka asnjë dyshim.

Dyshja është bërë pjesë e një seti fotografik së fundi dhe ka publikuar prapaskenat e tij në Instagram.

Klea e veshur me të bardha ndërsa Elgiti me të zeza, të dy kanë një kimi të paparë dhe duken shumë të dashuruar.

“A jeni gati? Jam shumë e emocionuarm, mezi po pres”, shkruan Klea në Instagram.

Pasi pozojnë veç e veç, ata bëhen bashkë dhe nuk mungon edhe momenti kur Elgiti i dhuron një puthje pa mendje Kleas që s’duhet ta humbisni.

Në videon bardhezi mund të shihni një moment pikant kur Klea i prek me gjuhë hundën Elgiti dhe të dy s’mbajnë dot të qeshurën.