FITOI 2 MILIONË DOLLARË NË VETËM NË 20 MINUTA/ Këngëtarja e njohur i çmendi të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
FITOI 2 MILIONË DOLLARË NË VETËM NË 20 MINUTA/ Këngëtarja e njohur i çmendi të gjithë (FOTO)

FITOI 2 MILIONË DOLLARË NË VETËM NË 20 MINUTA/ Këngëtarja e njohur i çmendi të gjithë (FOTO)

Duket se “dashuria” për Jennifer Lopez kushton dhe madje shumë shtrenjtë.

Së fundmi diva ka marrë 2 milionë dollarë për vetëm 20 minuta që ka kënduar në hapjen e qendrës tregtare super luksoze në Katar.

Veç kësaj 49-vjeçarja ka marrë edhe 1 milionë dollarë shpenzime në këtë qendër, pa përfshirë edhe shpenzimet për avionët privatë për këngëtaren.

Gjithashtu JLO bisedon me turmën në lidhje me të drejtat e grave, një çështje e madhe dhe e shumëdebatuar në këtë vend.