Do shkriheni së qeshuri/ Vipat e Bllokut “DEMASKOJN” Encën duke i bërë një krahasim me…(VIDEO) – AlpeGossip
Do shkriheni së qeshuri/ Vipat e Bllokut “DEMASKOJN” Encën duke i bërë një krahasim me…(VIDEO)

Do shkriheni së qeshuri/ Vipat e Bllokut “DEMASKOJN” Encën duke i bërë një krahasim me…(VIDEO)

Ajo ka qenë prej kohësh në vëmendjen të mediave të cilat kanë diskutuar shpesh se këngëtarja e hitit ‘Dua’.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Enca Haxhia është vendosur në lojë nga faqja ‘Vipat e Bllokut’ për shkak të këngës së saj “A po të pëlqen”

Faqja ka ironizuar, duke publikuar një video të këngëtares, me një nga këngët më të famshme të saj, duke i bërë gafën e radhës.

Më tone therse dhe tallse ndiqni video