ERA E FORTË I NGRE FUSTANIN/ Këngëtares shqiptare i dalin të pasmet sheshit (FOTO) – AlpeGossip
ERA E FORTË I NGRE FUSTANIN/ Këngëtares shqiptare i dalin të pasmet sheshit (FOTO)

ERA E FORTË I NGRE FUSTANIN/ Këngëtares shqiptare i dalin të pasmet sheshit (FOTO)

Nuk është diçka e re që këngëtarja Rita Ora të tregojë asetet e saj përmes (zh)veshjes.

Por të enjten ajo zbuloi aksidentalisht më shumë sesa duhej dhe fajtor për këtë ishte era e fortë.

28-vjeçares iu ngrit fustani në pjesën e pasme, teksa po ecte në tapetin e kuq të festës së “Cartier” të mbajtur në Sidnej.

Era zbuloi të pasmet e këngëtares, por pavarësisht kësaj ajo nuk u shqetësua aspak dhe vazhdoi të ecte me vetëbesim.

Rita ndodhet momentalisht në Australi për të promovuar albumin e saj të ri “Phoenix”.