JASHTË EKRANIT E ME PUSHIME/ Rudina Magjistari tërheq vëmendjen me stilin (FOTO) – AlpeGossip
JASHTË EKRANIT E ME PUSHIME/ Rudina Magjistari tërheq vëmendjen me stilin (FOTO)

JASHTË EKRANIT E ME PUSHIME/ Rudina Magjistari tërheq vëmendjen me stilin (FOTO)

Rudina Magjistari e ka fituar tashmë titullin e një prej moderatoreve më të dashur atë ekranit shqiptar por jo vetëm kaq. Prezantuesja e emisionit të përditshëm “Rudina” në Tv Klan është komplimentuar për stilin e saj dhe imazhin e kuruar këto ditë ka zgjedhur të udhëtojë jashtë vendit, përkatësisht në Romë.

Ajo që ka rënë në sy është pikërisht stili i Rudinës jashtë ekranit në përditshmëri që vlen për t’u komplimentuar. Prezantuesja ka zgjedhur që të veshë një fustan maxi ngjyrë të kuqe më lule që e ka kombinuar e një palë atlete të bardha, ndërsa në një tjetër kombinim ka veshur një fund të gjatë të zi me një t-shirt gri.