Motra e Olta Gixharit nxjerr sekretin, kush i ka vjedhur zemrën biondes sexy – AlpeGossip
Motra e Olta Gixharit nxjerr sekretin, kush i ka vjedhur zemrën biondes sexy

Motra e Olta Gixharit nxjerr sekretin, kush i ka vjedhur zemrën biondes sexy

Motra e një prej aktoreve të njohura shqiptare ka zbuluar disa të pathëna.
Gerta Gixhari, që për një pjesë të publikut njihet si gazetarja e politikës dhe tashme e shoëbizzit është në fakt motra e Olta Gixharit.

Ajo ka treguar për jetën e saj profesionale, por gjithashtu tha se lajmi më i befasishëm që dëgjoi kishte të bënte me motrën e saj.

Në një prej postimeve të Oltës, aktorja shkruante ‘të dua’ dhe në fakt i dedikoje të gjithë fansave. Ky postim u interpretua si një dedikim ndaj një personi të veçantë pasi përkoi dhe me ditën e të dashuruarve.

Por reagimi i Gertës la të kuptohet se Olta Vazhdon të jetë single.