Në kulmin e lumturisë, Françeska Jaçe shkatërruese në këtë foto… – AlpeGossip
Në kulmin e lumturisë, Françeska Jaçe shkatërruese në këtë foto…

Në kulmin e lumturisë, Françeska Jaçe shkatërruese në këtë foto…

Modelja sexy nuk e ka në plan të ndalet…
Pasi la brigjet e Republikës Domenikane, modelja sexy është zhvendosur në një tjetër destinacion.

Françeska Jaçe ka dërguar prë fansat e saj në rrjetet sociale kartolina shumëngjyrëshe dhe mjaft të nxehta.
Këtë herë ajo ka lënë pas fotot me bikini dhe nudo, por nuk ka harruar të provokojë. Nga Parisi, Françeska ka pozuar mjaft elegante veshur në të kuqe duke mos kursyer buzëqeshjen dhe gjoksin e ekspozuar.