PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Missit i bien të fikët kur dëgjon se fitoi kurorën (VIDEO) – AlpeGossip
PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Missit i bien të fikët kur dëgjon se fitoi kurorën (VIDEO)

PO BËN XHIRON E RRJETIT/ Missit i bien të fikët kur dëgjon se fitoi kurorën (VIDEO)

Menjëherë pasi ka dëgjuar emrin e saj të shpallet fituese e konkursit të bukurisë “Miss Grand International 2018”, Clara Sosës i kanë rënë të fikët në skenë.

Missi nga Paraguai e ka përjetuar plot emocione fitimin e vendit të parë dhe video e rrëzimit të saj po bën xhiron e rrjetit. Menjëherë pasi ka rënë pa ndjenja, në skenë janë sulur një turmë njerëzish për të ndihmuar Clarën, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.