“MESHKUJT KANË FRIKË NGA UNË”/ Arjola liston kriteret e partnerit ideal – AlpeGossip
“MESHKUJT KANË FRIKË NGA UNË”/ Arjola liston kriteret e partnerit ideal

“MESHKUJT KANË FRIKË NGA UNË”/ Arjola liston kriteret e partnerit ideal

Arjola Demiri ka folur sot në BB VIP për kriteret e mashkullit të saj ideal. Ajo përzgjodhi si kriterin më të rëndësishëm për të sinqeritetin, çiltërsinë dhe karakterin e fortë.

Gjatë bisedës ajo shtoi se në jetën e saj nuk mendon se ka njohur mashkullin që mund t’i plotësojë këto kritere.

“Dua një mashkull që mos të më mos më dojë vetëm seksualisht por edhe shpirtërisht”, u shpreh Arjola.

Iliri nga ana tjetër reagoi duke thënë se Arjolën e shikon me një mburojë të hekurt që nuk i lejon djemtë të depërtojnë përtej saj.

“Mendoj se meshkujt kanë frikë prej meje dhe këtë e kuptoj çdo ditë e më shumë”, shtoi ajo.