PO JU E VUTË RE? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi fansat (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PO JU E VUTË RE? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi fansat (FOTO+VIDEO)

PO JU E VUTË RE? Ky detaj misterioz në klipin e Capital T fiksoi fansat (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme reperi i njohur Capital T ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Sytë e tu”. Kënga u prit mjaft mirë dhe gjithë vëmendjen e mori modelja, Françeska Jaçe me pamjen e saj.

Në disa pjesë të klipit, ajo dhe Capitali shfaqeshin në momente private, fragmente këto që u komentuan shumë nga mediat. Megjithatë vëmendjen më të madhe e ka marr së fundmi një detaj tjetër në klipin e reperit.

Disa pamje në klip janë kapur me dron dhe në momentin që po filmohej Trimi me jahtin në detin e Sarandës në sy ka rënë një anije e m.b.y.t.u.r  e cila ndodhet poshtë tij.

Të gjithë ishin kurioz të dini më shumë për anijen në fjalë dhe  siç kanë treguar burime për ‘Joq’,ajo ka qenë një anije mallrash që transportonte çimento nga Italia në Shqipëri po që është m.b.y.t.u.r shumë vite më parë.