JO VETË QË S’I DHANË FUND LIDHJES/ Por Erion Zeqiraj dhe Blerta Ligaj po presin një bebush? (FOTO) – AlpeGossip
JO VETË QË S’I DHANË FUND LIDHJES/ Por Erion Zeqiraj dhe Blerta Ligaj po presin një bebush? (FOTO)

JO VETË QË S’I DHANË FUND LIDHJES/ Por Erion Zeqiraj dhe Blerta Ligaj po presin një bebush? (FOTO)

Vetëm pak ditë pasi prezantuan publikun me historinë e tyre të dashurisë, Blerta Ligaj tërhoqi vëmendjen me një deklaratë në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo la të kuptohej se ishte ndarë nga Erion Zeqiraj dhe madje kishte hequr të gjitha fotot me të.

Mirëpo, duket se e gjitha ishte një lojë pasi më vonë Blerta riktheu në llogarinë e saj të gjitha fotot me partnerin.

Ata jo vetëm që s’janë ndarë, por ngritën dyshimet se po presin një bebush.

Kjo pasi Erioni publikoi në InstaStory një shprehje që i shoqëroi kafenë “Fëmijë në familje@, ku etiketoi Blertën.

Në fakt, përgjigjia e saj na bëri të dyshojmë.

Pasi e ripublikoi në InstaStory, ajo shkroi: “Pse çuditesh, sikur s’të thashë unë ty!”

Nuk e dimë nëse kjo është sërish një lojë mes dyshes, apo ka diçka të vërtetë këtu.

Mbetet të presim për ta mësuar!