PAS ATAKUT KARDIAK/ Mësohet si është gjendja e Muharrem Ahmetit (FOTO) – AlpeGossip
PAS ATAKUT KARDIAK/ Mësohet si është gjendja e Muharrem Ahmetit (FOTO)

PAS ATAKUT KARDIAK/ Mësohet si është gjendja e Muharrem Ahmetit (FOTO)

Rreth një muaj më parë në media qarkulloi një lajm i trishtë ku thuhej se këngëtari, Muharrem Ahmeti pësoi atak kardiak.

Në një foto që u publikua nga miku i tij, Muharremi shihej në spital dhe i mbuluar nga aparaturat.

Megjithatë, duket se gjendja është normalizuar dhe këngëtari i është kthyer edhe muzikës.

Së fundmi ai ka publikuar një version të këngës së Elvana Gjatës, “Tavolina e mërzis” dhe nuk mungojnë as postimet e fotove të tij në Instastory.