MË NË FUND PAQE/ U deshën dy vite që Rudina Mgjistari dhe Ermal Mamaqi të pajtoheshin – AlpeGossip
MË NË FUND PAQE/ U deshën dy vite që Rudina Mgjistari dhe Ermal Mamaqi të pajtoheshin

MË NË FUND PAQE/ U deshën dy vite që Rudina Mgjistari dhe Ermal Mamaqi të pajtoheshin

Sherri i tyre virtual dy vite më parë zuri vendin kryesor në mediat rozë.

Ky sherr filloi në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku e ftuar ishte këngëtarja Tuna Sejdiu.

Të gjithë e kemi parë që në emisionin etij Ermali kishte një rubrikë ‘Pyetja për Rudinën’  duke i pyetur ata nëse do të shkonin tek emisioni i saj i mbasdites.

Por Tuna jo vetëm që nuk pranonte të shkonte por filloi të fliste me tone tallëse duke u shprehur:

‘Nuk kam shkaur asnjëherë dhe nuk kam ndër mend të shkojë as për 10 apo 20 vitet e ardhshme të karrierës time’.

Këtë deklaratë Rudina sigurisht nuk mund ta linte pa përgjigje as Ermalin dhe as Tunën  dhe shkroi fajlët e mëposhtme .

Mirëpo, duket se gjërat mes tyre janë sqaruar dhe këtë e ka treguar postimi i fundit i Rudinës në InstaStory.

Ajo ishte ditën e djeshme  në premierën e filmit “I love Tropoja” të Ermal Mamaqit, dhe madje e ka ‘duartrokitur’ aktorin për projektin e tij të ri.

Pra, dy vite pas sherrit, Ermal Mamaqi dhe Rudina Magjistari më në fund kanë bërë paqe!