“MË SHKRUAJ…”/ Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin – AlpeGossip
“MË SHKRUAJ…”/ Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

“MË SHKRUAJ…”/ Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

Beatrix Ramosaj është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një video kolazh me disa momente të saj nga eksperienca në “Big Brother Vip.”

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

Por vëmendje ka marrë një koment nga një aktor argjentinas. Victorio D’Alessandro i ka lënë një mesazh ish-banores së “Big Brother Vip”.

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

“Kam një propozim të madh për ty, më shkruaj”, ka komentuar argjentinasi duke i lënë të gjithë kuriozë nëse midis tyre është zhvilluar ndonjë bisedë private.

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin

Beatrix Ramosaj merr propozimin e papritur nga aktori latin