Janë apo jo të lidhur? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish mat, por kësaj here ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
Janë apo jo të lidhur? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish mat, por kësaj here ndryshe (FOTO)

Janë apo jo të lidhur? Albi Nako dhe Alba Hoxha kapen sërish mat, por kësaj here ndryshe (FOTO)

Muajin e kaluar lajmi se Albi Nako dhe Alba Hoxha janë në një lidhje pushtoi portalet. Gjithçka nisi nga postimet e tyre në të njëjtat vende, Bruksel e Paris.

Madje u tha edhe se dyshja do e zyrtarizonin lidhjen, por më vonë Albi i mohoi thashethemet.

Mirëpo aludimet sërish kanë filluar prej ditës së djeshme kur koreografi dhe Alba kanë postuar foto e video nga i njëjti vend.

Ata ndodhen në Luzern të Zvicrës nga ku Albi ka postuar një video në një restorant ndërsa Alba një foto.

Thashethemet se ata janë të lidhur janë përhapur me shpejtësi sërish, por e vërteta nuk dihet ende.