I PREKU TË PASMET/ Modelja e njohur grushton ”Live” moderatorin në emision – AlpeGossip
I PREKU TË PASMET/ Modelja e njohur grushton ”Live” moderatorin në emision

I PREKU TË PASMET/ Modelja e njohur grushton ”Live” moderatorin në emision

Ky është momenti kur një modele në bikini grushtoi një prezantues i cili lëshoi dorën e tij në prapanicën e saj, përderisa po demonstronte se si të aplikohet kremi kundër diellit.

Por, Rayssa Teixeiro Melo, që ka shumë fansa në internet për shkak të fotografive të saj që shfaqin trupin, e paralajmëroi prezantuesin që mos ta prekte.

Sapo ai lëshoi dorën e tij në prapanicën e saj, ajo ia hoqi dorën dhe i tha: “Jo, ajo është prapanica ime”..

Ajo më pas përfundoi duke u larguar nga skena dhe duke e quajtur atë një “kloun” para se ta godiste atë.