PROTESTA/ Linda REI studentëve: Do ja MBUSH unë MENDJEN kryeministrit (FOTO) – AlpeGossip
PROTESTA/ Linda REI studentëve: Do ja MBUSH unë MENDJEN kryeministrit (FOTO)

PROTESTA/ Linda REI studentëve: Do ja MBUSH unë MENDJEN kryeministrit (FOTO)

Prej 15 ditësh studentët janë ngritur në protestë dhe kërkojnë përmbushjen e 8 kërkesave. Për këtë protestë kanë reaguar edhe personazhe të njohur të ekranit që i përkasin botës së showbizit e një ndër to është edhe Linda Rei.

Ajo ka postuar në Instastory foton e një pankarte ku lexohet: “O Linda, o Linda mbusha pak mendjen”.

“Dua të jem intermediare midis studentëve dhe shokut Edi. Do ja mbush, mos kini merak, mendjen domethënë”, shkruan Linda.