SHERR MES KEJVINËS DHE OLIMPIAS/ Ermal Mamaqi i FILMON në mes të rrugës (FOTO) – AlpeGossip
SHERR MES KEJVINËS DHE OLIMPIAS/ Ermal Mamaqi i FILMON në mes të rrugës (FOTO)

SHERR MES KEJVINËS DHE OLIMPIAS/ Ermal Mamaqi i FILMON në mes të rrugës (FOTO)

Dy vajzat simpatike të emisionit “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella dhe Olimpia Smajlaj kanë tërhequr vëmendjen e publikut pas një videoje ku shfaqen duke u zënë me njëra-tjetrën.

Dëshmitar i këtij sherri ka qenë vetë moderatori Ermal Mamaqi i cili ka filmuar gjithçka madje zbardh edhe asyen e sherrit.

Mamaqi ka postuar në Instastory një video ku Kejvina dhe Olimpia shfaqen duke u zënë për vendin e parë në makinë.

“Pse s’e bëni me radhë mi goca? Njëherë njëra njëherë tjetri”, thotë Ermali me humor.

Si përfundim nuk e dimë se cila e zuri vendim e parë dhe cila hapi rrugë, megjithatë nuk ka dyshim se vajzat do të kenë ndjekur këshillën e Ermalit.