Me siguri nuk e kishit vënë re! Ja detaji që ju ka shpëtuar nga kënga “Dua” e Encës (FOTO) – AlpeGossip
Me siguri nuk e kishit vënë re! Ja detaji që ju ka shpëtuar nga kënga “Dua” e Encës (FOTO)

Me siguri nuk e kishit vënë re! Ja detaji që ju ka shpëtuar nga kënga “Dua” e Encës (FOTO)

Këngëtarja Enca Haxhia publikoi më në fund këngën e saj më të fundit ‘Dua’ duke shuar kështu kureshtjen e të gjithë fansave se çfarë pritej pas gjithë zhurmës që shkaktuan copëzat e publikura më parë në rrjetet sociale.
Pas skenave provokuese me modelin spanjoll dhe pamjet e saj prej vejushe në kishë, u zbulua se Enca i ‘morri burrin’ gazetares së njohur.

Teksti i këngës tregonte se Enca ishte dashuruar me një burrë të martuar dhe në rolin e gruas së tij është pikërisht gazetarja Aulona Musta.

Kjo ishte me të vërtetë një surprizë, të shikonim Aulonën në një rol të tillë.