Rikthehet fuqishëm Luana Vjollca/ Super e nxehtë në klipin e ri – AlpeGossip
Rikthehet fuqishëm Luana Vjollca/ Super e nxehtë në klipin e ri

Rikthehet fuqishëm Luana Vjollca/ Super e nxehtë në klipin e ri

Luana Vjoolca kthehet me surpriza dhe super e nxehtë

Pasi ka përfunduar me sukses sezonin e parë të ‘Shiko kush luan’, moderatorja sexy Luana Vjollca ka marrë një kohë larg vëmendjs së medias.
Por me sa duket ajo ka vendosur të rikthehet dhe nuk do të mungojnë surprizat.

Ajo ka ndarë disa foto në rrjetet sociale dhe si gjithmonë shfaqet mjaft tërheqëse. Gjithashtu në profilin e saj në Instagram ajo ka postuar një video ku duket se po realizon një set fotografik ose diçka më shumë.

Pas përfundimit të emisionit Luana ka kujtuar se nuk ka hequr dorë nga pasioni i saj muzika. Mos po rikthehet me një klip të ri.