Xhesika Berberi ofendon rënd shqiptarët, nuk do ta besoni se çfarë thotë.. – AlpeGossip
Xhesika Berberi ofendon rënd shqiptarët, nuk do ta besoni se çfarë thotë..

Xhesika Berberi ofendon rënd shqiptarët, nuk do ta besoni se çfarë thotë..

Modelja e famshme me origjinë shqiptare e ka ndërtuar karrierën dhe jetën e saj ndërmjet Shqipërisë dhe Shteteve të Bashkuara.

Momentalisht ajo po qëndron në New York pasi është duke punuar mbi disa projekte të rëndësishme e megjithatë e ka gjetur kohën që të japë një intervistë për median shqiptare.

Së fundmi ajo ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur që e shoqëron gjithmonë kur kthehet në vendin e saj. Xhesika është shprehur se ndjen acarim kur kthehet në Shqipëri. Njerëzit përgjigjen me arrogancë dhe ajo nuk e kupton arsyen e këtij qëndrimi ndoshta kjo është edhe arsyeja përse ajo i ka rralluar ardhjet e saj në vendlindje.