Si nuk e lanë një herë rehat! Alesia Bami dështon në…PHOTOSHOP? Shihni si e akuzojnë (FOTO) – AlpeGossip
Si nuk e lanë një herë rehat! Alesia Bami dështon në…PHOTOSHOP? Shihni si e akuzojnë (FOTO)

Si nuk e lanë një herë rehat! Alesia Bami dështon në…PHOTOSHOP? Shihni si e akuzojnë (FOTO)

Dilemë e madhe!

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e emisionit ingestigativ “Stop” si velinë. Për shumë vite ajo është marrë me balet dhe ky është sekreti që ajo gëzon një trup për t’u admiruar dhe nuk heziton t’i shfaqë linjat e saj në rrjetet sociale.

Mirëpo jo rrallë herë ka ndodhur që Alesia të bëhet pjesë e sulmeve në Instagram ku e kanë akuzuar për operacione plastike dhe për Photoshop. Sulmi i fundit i ka ardhur nga Vipat e Bllokut, të cilët kanë publikuar një foto të Alesias ku theksojnë se ka përdorur photoshop te krahët. Duket se ka diçka në këtë foto, por të themi të drejtën nuk është se jemi eskpertë photoshopi, kështu që më mirë gjykojeni ju.