“ILIRI DO MËRZITET”/ Çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big Brother”: Do i bëjë një kafe me… – AlpeGossip
“ILIRI DO MËRZITET”/ Çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big Brother”: Do i bëjë një kafe me…

“ILIRI DO MËRZITET”/ Çfarë ndodhi me eleminimin mbrëmjen e djeshme në “Big Brother”: Do i bëjë një kafe me…

Mbrëmja e djeshme në spektaklin “Big Brother VIP”, ka qenë plot tension. E eleminuara e radhës nga shtëpia ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila ka rezultuar me shumë fat.

Pasi sapo mbërriti në studio, ajo ka hapur biletën që kishte dhe ka pasur mundësi të kthehej sërish në shtëpi.

Fati ka qenë në anën e Einxhel, pasi biletën e kthimit e ka bërë edhe një herë pjesë të lojës.

E lumturuar pafund, Einxhel ka bërë dhe një batutë për Ilirin.

“Do i bëjë një kafe Ilirit nesër me atë filxhanin që më bëri dhuratë, e një gjë është e sigurt që ai do të mërzitet”, tha ajo, teksa u nis për në shtëpinë e famshme.