A DO TA SHOHIM XHEMIN NË EKRAN? Deklarata e Arbanës i fut të gjithë në dyshime (FOTO) – AlpeGossip
A DO TA SHOHIM XHEMIN NË EKRAN? Deklarata e Arbanës i fut të gjithë në dyshime (FOTO)

A DO TA SHOHIM XHEMIN NË EKRAN? Deklarata e Arbanës i fut të gjithë në dyshime (FOTO)

Prej kohësh është përfolur se Xhemi Shehu është larguar nga “Portokallia” dhe kështu këtë sezon nuk do e shohim në ekran. Lajmin e konfirmoi pak kohë më parë vetë Xhemi, e cila e pyetur nga fansat iu përgjigj me “Po”, pyetjes nëse vërtet është larguar.

Por më pas Xhemi u pa sërish në zyrat e Top Channel ç’ka tregoi se lajmi i largimit mund të mos ishte i vërtetë.

Këtë herë dyshimet kanë nisur sërish pas deklaratës së fundit të Arbanës. Mikeshat janë takuar këtë mëngjes dhe Arbana i kishte sjellë Xhemit 3 briosh me vete.

Moderatorja bën shaka duke thënë se me këtë mëngjes të bollshëm nuk janë për ekran këtë vit ndërsa Xhemi ka bërë një deklaratë të dyshimtë.

Arbana: Duket dmth nga mëngjesi që këtë vit, këtë sezon, nuk jemi për televizion!

Xhemi: Këtë sezon? Unë s’jam për gjithë jetën, po ti thuaj!